Lékařská technika

INDUBIA s.r.o. - Váš dodavatel moderního vybavení s maximálním výkonem za rozumnou cenu. Nabízíme diodové, cévní, liposukční, CO2, Q-Switch, Nd:YAG lasery, výplňové materiály, mezonitě a další. 

O nás

Společnost INDUBIA s.r.o. je registrovaným a verifikovaným dodavatelem zdravotnického materiálu (registrace SÚKL 4394) pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. Námi nabízené přístroje splňují ty nejpřísnější normy pro Zdravotnické prostředky dle norem 93/42/EEC, mnohé jsou držiteli certifikace FDA a většina z nich je klinicky testována ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně

Na našem trhu působíme od roku 2009 a za tu dobu se můžeme jako jediný dodavatel pochlubit trvale rostoucím počtem spokojených zákazníků, kteří se k nám tak rádi vrací a s vděkem nás doporučují dále. Toto je pro nás velkou ctí a zároveň obrovským závazkem do budoucna, naše zákazníky nechceme nikdy zklamat a snažíme se jim vycházet vstříc v každé situaci.

Nabízíme přístrojové, které nesplňuje pouze veškeré technické a bezpečnostní normy, ale především splňuje přísné nároky Vás profesionálů na výkon, ovládání, provedení a variabilitu. Není umění nabídnout nejlepší a zároveň nejdražší přístroj či materiál, který nakonec nevyužijete. Náš tým profesionálů s Vámi vždy detailně probere veškeré Vaše požadavky, potřeby a možnosti a na základě toho Vám doporučí materiály, které pro Vás budou přínosem a to jak po praktické tak i po finanční stránce. Jedním z našich cílů je nabízet výrobky s maximálním užitkem za minimální cenu. 

Ke každé dodávce samozřejmě náleží odborné zaškolení ve smyslu nařízení vydaných Ministerstvem zdravotnictví ČR a Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. Všechna školení se snažíme koncipovat tak, aby měla maximální efekt a byli jste schopni přístroje ihned používat. U komplikovanějších metod využíváme experty ze zahraničí - Velké Británie, Dánska, Německa... Našim klientům nabízíme též servisní služby do 48 hodin, bezplatné zapůjčení náhradního přístroje a prodlouženou záruku.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli přáním či prosbou a to i v případě, že nenaleznete na našem webu vše, co hledáte. Díky našim zkušenostem a kontaktům umíme zajistit i nemožné :-)

Kolektiv INDUBIA s.r.o.