Lékařská technika

INDUBIA s.r.o. - Váš dodavatel moderního vybavení s maximálním výkonem za rozumnou cenu. Nabízíme diodové, cévní, liposukční, CO2, Q-Switch, Nd:YAG lasery, výplňové materiály, mezonitě a další. 

Výplňové materiály

Pro podrobné informace o výplních REVOLAX navštivte specializovanou stránku www.revolax.cz

Výplň REVOLAX kyseliny hyaluronové je materiálem, který je plně biokompatibilní, hypoalergenní, dlouhotrvající a hlavně bez tendence k migraci a posunu s výraznými a přirozenými výsledky. Výplně REVOLAX jsou 100% čistou a monofazickou výplní, která je jako jediná zcela pravidelně síťovaná a je stabilizovaná pomocí nedetekovatelného množství BDDE (více než 10x nižší množství, než je vyžadováno normami EU). Výplňové materiály REVOLAX byly navrženy pro velmi snadnou, bezpečnou a dlouhotrvající aplikaci s naprosto přirozeným vzhledem a představují vrcholový stupeň mezi výplněmi. Pravidelnost síťování je viditelná na obrázku níže v porovnání s nejrozšířenějšími produkty na našem trhu (REVOLAX je zcela vlevo).

Zasíťování Dermalax

Revolax logo

Dermální výplně REVOLAX jsou produkovány v kooperaci jihokorejských společností Across Co. Ltd. a Hugel Pharma Co. Ltd., které představují světové leadery v oblasti biomedicíny a medicínského inženýrství. Jihokorejský trh představuje v současné době s více než 25% celosvětové spotřeby kosmetiky absolutní jedničku a výplně REVOLAX jsou nejpoužívanějšími výplněmi na trhu v Jižní Korei. Snahou společnosti INDUBIA s.r.o. bylo vždy spolupracovat s těmi nejlepšími a nabízet nejlepší produkty za zajímavé ceny a právě z tohoto důvodu jsme se stali výhradním distributorem výplní REVOLAX pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Přidejte se k nám a poznejte to nejlepší.

 Výplně přehled